Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco Eyaleti’nde kullandığı motordan düşerek yaşamını yitiren Suna Bayram, Güngörmez Mahallesi’nde son yolculuğuna uğurlandı.
suna bayram
29 Ağustos Cuma günü ABD’nin San Francisco Eyaletinde geçirdiği trafik kazası sonrası yaşamını yitiren Suna Bayram, bugün Güngörmez Mahallesi’nde düzenlenen cenaze merasimi ile toprağa verildi.

GÖZYAŞLARI ARASINDA TOPRAĞA VERİLDİ

Suna Bayram’ın bu sabah ABD’den gelen naaşı öğleden sonra Güngörmez Mahallesi’ne getirildi. Suna Bayram’ın naaşı ailesinin, arkadaşlarının ve sevenlerinin gözyaşları arasında karşılanırken, helallik alınmak için Güngörmezdeki evinin bahçesine getirildi. Burada alınan helalliğin ardından, Güngörmez Mahallesi Mezarlığı’na götürülen Suna Bayram’ın naaşı gözyaşları ve dualar arasında toprağa verildi.

CALİFORNİA ÜNİVERSİTESİ’NDE OKUDU

Suna Bayram (34), 1998 yılında İstanbul Üniversitesi’nin iki yıllık Avrupa Birliği Programı’dan mezun oldu. 2004 yılında Anadolu Üniversitesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü’nü bitirdi. Ardından California Üniversitesi’nde iki yıllık Proje Yönetimi Programı’nı başarıyla sonlandırdı.
suna bayram1
SAN FRANCİSCO’DA ÇALIŞIYORDU

2005 yılında da AvivaSA’da mali danışmanlık yaptı. Son olarak Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletine bağlı San Francisco kentinde bir otelde müşteri hizmetleri temsilcisi olarak çalışıyordu.

MOTOSİKLETTEN DÜŞTÜ

Bayram, 29 Ağustos Cuma günü San Francisco’yu Oakland’a bağlayan Bay Bridge köprüsü üzerinde motosikletiyle ilerliyordu. Bilinmeyen bir sebeple kullandığı sport tipi motosikletten düştü. Arkadan gelen aracın altında kaldı. Talihsiz kadın, olay yerinde feci şekilde can verdi. Çarpan sürücü kaçıp kayıplara karıştı. California otoban polis sözcüsü Sean Wilkenfield, kaçan sürücünün belirlenmesi için kameraların incelendiğini söyledi.

TATİLE GELMEYE HAZIRLANIYORDU

Suna Bayram’ın cenaze töreni sonrasında görüştüğümüz arkadaşları, Suna’nın tatil için Türkiye’ye gelme hazırlığı yaptığı belirterek, “Bu talihsiz kaza yaşanmasıydı Suna şu an Güngörmez’de bizlerle olacaktı” ifadelerin i kullandılar.