Ak Parti Saray İlçe Kadın Kolları, Türk Silahlı Kuvvetlerince başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’nda görev yapan Mehmetçiklere destek amacıyla kermes düzenledi. 14 Mart Çarşamba günü başlayan Afrin’deki Mehmetçiğe destek kermesi 16 Mart Cuma gününe kadar Cumhuriyet Pasajı’nda devam edecek.

KERMES AÇILDI
Ak Parti Saray Kadın Kolları Türk Silahlı Kuvvetlerince başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan askerlere destek amacıyla kermes düzenledi. Bugün saat 12.00’da Cumhuriyet Pasajı’nda gerçekleşen kermesin açılışına Saray Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Özgül, Saray Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri,Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları ve vatandaşlar katıldı.
“MEHMETÇİĞE MORAL İÇİN YAPILMIŞ BİR ORGANİZASYONDUR”
Kermesin açılışında kısa bir konuşma yapan Ak Parti Saray İlçe Başkanı Hakan Özgül, “Terör örgütlerini, YPG, DEAŞ denilen illegal örgütleri Mehmetçik sınırımızdan yok etmek için Afrin’e bir operasyon düzenledi. İnşallah, askerimizin ayağına çakıl değmeden operasyondan geri döner. Bugüne kadar şehit olmuş askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine de sabır ve metanet dilerim. Ayrıca gazilerimize de sağlık dilerim. Hepsinden Allah razı olsun. Bu kermes, Mehmetçiğe bir nebze de olsa moral için yapılmış bir organizasyondur. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.
ZEYTİN DALI VE TÜRK BAYRAĞI RESİMLİ PASTALAR İLGİ GÖRDÜ
Konuşmasının ardından kurdeleyi kesen Ak Parti Saray İlçe Başkanı Hakan Özgül, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kermesi gezerek destekte bulundu. Ak Parti Kadın Kolları’nın yaptığı geleneksel lezzetlerin satışa sunulduğu kermeste Zeytin Dalı Harekâtı’nı simgeleyen üzerinde Türk Bayrağı ve zeytin dalı resmi bulunan pastalar ilgi gördü.
KERMES 3 GÜN SÜRECEK
Ak Parti Saray İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen Afrin’deki Mehmetçiğe Destek Kermesi 14-15-16 Mart tarihleri arasında Cumhuriyet Pasajı’nda 3 gün boyunca devam edecek.