Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kapaklı Belediyesi tarafından Zonguldak’a düzenlenen Kültür ve İnceleme gezisi kapsamında Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ile görüştü. Kentte bulunan maden müzesi ve mağaralar hakkında Akdemir’den bilgi alan İrfan Mandalı, Akdemir’e Kapaklı’da yaşayan Zonguldaklıların da selamını iletti. Çerkezköy ve Kapaklı sınırları içerisine kurulacak olan Termik Santral hakkında da görüş bildiren Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; ‘Eskiden termik santraller hakkında ‘kurulsun, ne zararı var’ diyenler, bugün ‘gitsinler, bıktık, öleceğiz’ diyerek sitem ediyorlar. Ben buradan Kapaklı ve Çerkezköy halkına seslenmek istiyorum, bu santrallerin herhangi bir iyi tarafı yok. Kesinlikle bu yönde yapılan propagandalara itimat etmeyin’ ifadelerini kullandı.

MADEN MÜZESİ VE MAĞARA GEZİLDİ
Kapaklı Belediyesi, Zonguldak’a kültür ve inceleme gezisi düzenledi. Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenen kültür ve inceleme gezisi kapsamında Zonguldak’ta Maden Müzesi ve Mağara gezisi yapıldı. Yaklaşık 85 kişilik heyet ile gezi düzenleyen Kapaklı Belediyesi, Zonguldak ziyaretleri kapsamında Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ile de görüştü.
“TERMİK SANTRALLERİN İYİ TARAFI YOK!”
Kentte bulunan maden müzesi ve mağaralar hakkında Akdemir’den bilgi alan İrfan Mandalı, Akdemir’e Kapaklı’da yaşayan Zonguldaklıların da selamını iletti. Çerkezköy ve Kapaklı sınırları içerisine kurulacak olan Termik Santral hakkında da görüş bildiren Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; ‘Eskiden termik santraller hakkında ‘kurulsun, ne zararı var’ diyenler, bugün ‘gitsinler, bıktık, öleceğiz’ diyerek sitem ediyorlar. Ben buradan Kapaklı ve Çerkezköy halkına seslenmek istiyorum, bu santrallerin herhangi bir iyi tarafı yok. Kesinlikle bu yönde yapılan propagandalara itimat etmeyin’ ifadelerini kullandı.