Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray’da incelemelerde bulundu. Başkan Albayrak, Büyükyoncalı- Küçükyoncalı, Küçükyoncalı- Saray yollarında ve inşaatı devam eden Teknik Lise ’de çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı.
TEKNİK LİSE İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Saray, Kapaklı, Ergene ve Muratlı’da devam eden projeleri yerinde inceleyerek çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı. İlk olarak Saray İlçesinde, Büyükyoncalı-Küçükyoncalı ve Küçükyoncalı-Saray yollarında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan ve devam eden yol çalışmalarını inceleyen Başkan Albayrak, “11 İlçeye 11 Okul Projesi” kapsamında, Saray’da yapımı devam eden Teknik Lise inşaatının son durumu ile ilgili de bilgi aldı. Çayla Mahallesini de ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, vatandaşlarla sohbet ederek talepleri dinledi.
VATANDAŞLARIN TALEP VE İHTİYAÇLARINI DİNLEDİ
Başkan Albayrak, Saray ilçesi sonrasında Kapaklı İlçesi Karlı Mahallesi ve Ergene İlçesi Karamehmet Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Talep ve ihtiyaçları dinledikten sonra vatandaşlara iyi akşamlar dileyen Başkan Albayrak, Muratlı İlçesi Yukarısevindikli ve Ergene İlçesi Vakıflar Mahallesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden sıcak asfalt çalışmalarını da yerinde inceleyerek çalışmalarını noktaladı.