Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, dün Saray’a nezaket ziyarette bulundu. CHP Saray İlçe Örgütü ve Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ı ziyaret eden Aygun parti başarısı için koordinasyona ve birlik beraberliğe dikkat çekti. Ülke gündemi ve yerel sorunlar hakkında değerlendirmelerde bulunan Aygun, “ Amacımız başta şehrimize sonra ülkemize iyi hizmet sunmak. Taş üstüne taş koymak istiyoruz. İz bırakmak istiyoruz” dedi.

AYGUN’DAN CHP SARAY İLÇE ÖRGÜTÜ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun dün Saray’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Dün saat 11.00’da CHP Saray İlçe Teşkilatı’nda partilileri buluşan Aygun’u partilileri kapıda karşıladı. CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun’u CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç, CHP Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Abdül Taşyasan, CHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Aslan, CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ergun Er, CHP Gençlik Kolları, CHP Saray İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partilileri yalnız bırakmadı.
“CUMHURİYET HALK PARTİSİ KOCA BİR ÇINAR”
Programda kısa bir konuşma yapan CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç, “Cumhuriyet Halk Partisi koca bir çınar. Bu çınar Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun damarlarından. CHP sonsuza kadar yaşayacaktır. 24 Haziran seçimlerinde en yüksek oyu alan 2. İlçeyiz. Teşekkür ederim” dedi.
“İZ BIRAKMAK İSTİYORUZ”
Ülke gündemi ve yerel sorunlar hakkında değerlendirmede bulunan CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun 24 Haziran seçimlerinde desteklerinden dolayı CHP Saray İlçe Örgütü’ne teşekkür etti.  Aygun amacımız başta şehrimize sonra ülkemize iyi bir hizmet sunmak, taş üstüne taş koymak istiyoruz. İz bırakmak istiyoruz” ifadelerini kullandı. Aygun CHP Saray İlçe Örgütü ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
AYGUN’DAN BAŞKAN ÇOBAN’A ZİYARET
CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ı makamında ziyaret etti. Aygun, Başkan Çoban ile birlikte ülke gündemi ve yerel gündem hakkında değerlendirmede bulundu. Başkan Çoban Trakya’nın ilk ve tek jeotermal tesisi Hattuşa Vacation Thermal Club Saray Park hakkında bilgiler verdi. Aygun’un ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Çoban Tekirdağ için yoğun bir tempoyla çalışan CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun’a çalışmalarında başarılar diledi.