Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Saray Belediyespor futbol akademisinde eğitim alan çocuklar ve velileri ile 18 Şubat Pazar günü saat 18.00’da Saray Kent Konseyi Kültür Evi’nde buluştu. Çocuklar ve velilerle değerlendirmede bulunan Başkan Çoban, Saray’ın geleceği çocukların daha güzel ve sağlıklı yetişmesi için spora her zaman desteklerinin süreceğini belirtti.

VELİLERİN TALEP VE İSTEKLERİNİ DİNLEDİ
Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Saray Belediyespor Futbol Akademisi’nde eğitim alan çocuklar ve velileri ile 18 Şubat Pazar günü saat 18.00’da Saray Kent Konseyi Kültür Evi’nde bir araya geldi. Saray’ın geleceği çocuklar ve gençlerle ilgili velilerle değerlendirme yapan Başkan Çoban, velilerinin istek ve taleplerini dinledi. Başkan Çoban, önümüzdeki dönem Saray Belediyesinin çocuklar için daha farklı ve daha güzel şeyler yapacağına dikkat çekerek kendisi de bir öğretmen olarak çocukların ve gençlerin daha güzel yetişmesi için ne gerekiyorsa yapacağını ifade etti.
TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİLER
Saray Belediyespor Futbol Akademisi Antrenör ve velileri soğuk algınlığı olmasına rağmen velileri kırmayıp, toplantıya katılan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’a teşekkür etti.