Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Saray Belediyespor bünyesinde spor yapan futbolcu ve basketbolcularla bir araya geldi. Saray Belediyespor’un futbol, basketbol ve altyapı takımlarıyla örnek bir kulüp olduğunu söyleyen Başkan Çoban, “Sizlerden önce derslerinizde, sonra da sporda başarılı olmanızı bekliyorum. Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ sözünü asla unutmayın. Mustafa Kemal bu ülkeyi sizlere bıraktı. Onun ışığında yürümeye ve koşmaya sonuna kadar devam etmelisiniz” dedi.

Saray Belediyesporlu yöneticiler, antrenörler ve sporcular Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’la Saray Stadı’nda bir araya geldi.
SPORCULARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ
Saray Belediyespor Kulüp Başkanı İbrahim Aksoy, Kulüp Yöneticileri Levent Köksalan, Gürhan Ergene ve Saray Belediyespor Antrenörleri hazır bulunduğu buluşmada, Başkan Çoban sporcularla sohbet ederek taleplerini dinledi.
BAŞARILI BİR KULÜBE SAHİBİZ
Saray Belediyespor’un bölgede örnek gösterilen bir kulüp olduğunu söyleyen Başkan Çoban, şunları ifade etti:
“Öncelikle sizlerle gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Futbol ve basketbolda mücadelelerin sonuna geldiğimiz bu sezonda önemli başarılara imza attınız. Önümüzdeki sezon sizlere daha güçlü destek sunmak için çalışıyoruz. Saray Belediyespor futbol ve basketbol branşlarında yoluna dolu dolu devam ediyor. Yöneticileriyle, hocalarıyla ve oyuncularıyla örnek ve başarılı bir kulübe sahibiz.
ÖNCE DERSLERİNİZDE, SONRA SPORDA BAŞARILI OLUN
Sizlerden önce derslerinizde, sonra da sporda başarılı olmanızı bekliyorum. Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ sözünü asla unutmayın. Mustafa Kemal bu ülkeyi sizlere bıraktı. Onun ışığında yürümeye ve koşmaya sonuna kadar devam etmelisiniz. Sizin gibi Mustafa kemal Atatürk’ün izinden giden çocukları ve gençleri görmek beni ayrıca mutlu ediyor.”
Başkan Çoban konuşmasının ardından Saray Belediyesporlu yöneticiler, antrenörler ve sporcularla toplu fotoğraf çektirdi.