Saray Belediye Başkanı Hattuşa Vacation Thermal Club Saray Park’ın inşaat alanında incelemelerde bulundu. Temmuz sonu Ağustos başı gibi Hattuşa Saray Park’ın temelinin atılacağını ifade eden Başkan Çoban, “Saray’ın ve Trakya Bölgesi’nin ilk termal tesisi için artık gün sayıyoruz” dedi.

Hattuşa Vacation Thermal Club Saray Park Projesi’nde hafriyat çalışmaları tamamlandı.
TEMELİ SARAY HALKIYLA BİRLİKTE ATACAĞIZ
Galata Deresi’nin yanında bulunan alanda devam eden inşaat çalışmalarını inceleyen Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, “Sarayımız tarihi anlardan birine daha tanıklık ediyor. Güzel ilçemizin ilk termal tesisi olacak Hattuşa Saray Park’ın hafriyat çalışmaları tamamlandı. Zemine ilk betonu atmak için kalıplar hazırlanıyor. Temmuz sonu Ağustos başı gibi Saray halkıyla birlikte Saray’ın ve Trakya’nın ilk termal tesisinin temelini atacağız. Söz verdiğimiz gibi Saray’ımızı termal kent yapma yolunda emin adımlara ilerliyoruz” dedi.
“SARAY ALT VE ÜSTYAPISI İLE BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK”
Saray’ın geleceğe emin adımlarla hazırlandığını da ifade eden Başkan Çoban, “Güzel ilçemizi gerçekleştirdiğimiz önemli çalışmalarla geleceğe hazır hale getiriyoruz. Sarayımızın altyapısını tamamen yeniledik. Doğalgazı vatandaşlarımızla buluşturduk. Üst yapı çalışmalarımız 5-6 koldan devam ediyor ama bu bizim için yeterli değil. Bu yıl içinde ilçemizin üst yapısını tamamen bitirmiş olacağız. Saray, yenilenmiş altyapısı, üstyapısı ve termal tesisleri ile bölgemizin yükselen yıldızı olacaktır. Altyapı çalışmaları sürecinde sıkıntılar çekmesine karşın, bizlere anlayışla yaklaşan Saray halkı bunu fazlasıyla hak etmektedir” dedi.