Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Kurbanlık Pazarını, Küçükbaş Mobil Kurbanlık Kesim Yeri’ni ve Mezbahayı ziyaret ederek kurbanlık hayvan satıcıları ve vatandaşlarla bayramlaştı.
bayramlaşma2
Kurbanlık Hayvan Pazarında satıcılarla, Küçükbaş Mobil Kurbanlık Kesim Yeri’ni ve Mezbahada kurban ibadetlerini yerine getiren vatandaşlarla tek tek tokalaşarak Kurban Bayramlarını tebrik eden Başkan Çoban, kurbanlık almak için pazara gelen vatandaşlarla da sohbet ederek bayramlarını kutladı.

BARIŞ, KARDEŞLİK VE ÖZGÜRLÜK DİLİYORUM
Kurban Pazarı’ndaki çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Çoban, bayram harçlığı ve çikolata dağıtarak çocukların yüzünü güldürdü. Başkan Çoban, bayramın ülkemize ve dünyamıza barış, kardeşlik ve özgürlük getirmesini dileyerek, Saray Halkının mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesi temennisinde bulundu.
bayramlaşma1
GEREKLİ BÜTÜN TEDBİRLER ALINDI
Kurban kesim yerlerinden vatandaşların hiçbir sorun yaşamaması için gerekli tedbirleri aldıklarını kaydeden Belediye Başkanı Çoban, vatandaşların bayramı daha sağlıklı ve huzurlu geçirmeleri amacıyla bayram süresince belirli sayıda belediye ekibinin görevlerinin başında olacağını belirtti.