Birey Dershanesi Müdürü Salim Tamgaç bu yıl Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş(TEOG) sınavına giren 237 öğrencilerinden 231’inin yaptıkları 15 tercihten birine yerleştiklerini söyledi.
birey dershanesi
Saray’da 14 yıldır dershanecilik alanında faaliyet gösteren Birey Dershanesi kazandırma geleneğini LYS’de olduğu gibi TEOG’da da devam ettiriyor.

BAŞARI ORANIMIZ %90’LAR DÜZEYİNDE

Dershane Müdürü Salim Tamgaç TEOG sınavına giren 237 öğrencilerinden 231’inin yaptıkları 15 tercihten birine yerleştiklerini söyleyerek, “Bu sene TEOG sınavlara giren öğrencilerimizde kazandırma oranımız %90’lar düzeyinde. Öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı kutluyorum. Öğrencilerimizden Rümeysa Asan 481 puanla İstanbul Vefa Anadolu Lisesi’ne yerleşti. Bunun yanında 5 öğrencimiz Fen Lisesi’ne, 185 öğrencimiz Anadolu Lisesi’ne, 7 öğrencimiz Sağlık Meslek Lisesi’ne, 30 öğrencimiz Anadolu teknik ve Meslek Lisesi’ne ve 2 öğrencimizde İmam Hatip Lisesi’ne yerleşmiştir. Yerleştirme sonrası her Cuma günü boş yerler açıklanacaktır. Öğrenciler bu boş yerlere pazartesi günü başvuru yapabilirler. Yapılan başvurular puanlara göre değerlendirilecek ve sonuçlar açıklanacaktır” dedi.

YENİ DÖNEM KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Birey Dershanesi olarak yeni döneme hazır olduklarını söyleyen Müdür Tamgaç, Dershanemizde yeni dönem başladı ve kayıtlarımız devam ediyor. Hafta içi öğrencilerimiz için dersler 16 Eylül’de, 5-6-7-8-10-11-12’inci sınıf öğrencilerimizin dersleri de 20 Eylül’de devam ediyor. Bu yeni dönemde eğitim camiasına ve öğrencilerimize başarılı bir eğitim yılı diliyorum” dedi.