Tekirdağ 1. Amatör Küme B. Grubundan mücadele eden Saray Belediyespor ve Küçükyoncalıspor 2. Hafta mücadelelerinde 3 puan için sahaya çıkacaklar. Bu hafta ilk maçına çıkacak Küçükyoncalıspor sahasında Ahımehmetspor’u konuk ederken, lige fırtına gibi başlayan Saray Belediyespor’da sahasında Trexta Fevzipaşaspor’u ağırlayacak. Çukuryurtspor ise bu haftayı bay geçecek.
Saray Belediyespor1
Saray Belediyespor ve Küçükyoncalıspor ligin ikinci haftasında 3 puan parolası ile sahaya çıkacaklar.

KÜÇÜKYONCALI’NIN RAKİBİ AHIMEHMETSPOR
28 Ekim Pazar Günü Saray Belediye Stadı’nda oynanacak karşılaşmalarda temsilcilerimiz ev sahibi olmanın avantajını kullanacaklar. Küçükyoncalıspor geçen hafta sahasında Trexta Fevzipaşaspor 3-2 kaybeden Ahımehmetspor’u konuk edecek. Saray Belediye Stadı’nda oynanacak mücadele saat 12.00’de başlayacak. Bu maç Küçükyoncalı’nın ligdeki ilk maçı olması açısından da büyük önem taşıyor.

SARAY BELEDİYESPOR TREXTA FEVZİPAŞASPOR’U AĞIRLAYACAK
Günün ikinci maçında ise Saray Belediyespor’la Trexta Fevzipaşaspor karşı karşıya gelecek. Saray Belediyespor geçtiğimiz haftayı bir düzine gol ve 3 puanla kapatırken, konuk takım Trexta Fevzipaşaspor’da deplasmanda Ahımehmetspor’u 3-2’lik sonuçla devirmişti. Geçen haftanın kazanan iki takımın mücadelesinin hem kıran kırana hem de seyir zevkinin yüksek olarak geçmesi bekleniyor.