İşletmeciliği Nurten Bilge’nin yaptığı Caddeüstü NRB Gıda Cumartesi günü saat 12.00’de Gürsel Paşa Caddesi’nde düzenlenen törenle açıldı.

AÇILIŞA KATILIM YOĞUN OLDU
Yoğun katılımla gerçekleşen açılış törenine Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Saray Belediye Başkanı A. Adayı Ergun Er, Saray Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özen, Saray esnafı, Bilge ve Tolin Ailesi’nin dostları katıldı.
AÇILIŞ KURDELESİNİ BAŞKAN ÇOBAN KESTİ
Saray Caddeüstü NRB Gıda’nın açılışında konuşan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, İşletme sahipleri Nurten ve Nuri Bilge’yi Saray’a nezih bir mekan kazandırdıkları için kutladı ve hayırlı kazançlar diledi. Başkan Çoban konuşmasının ardından açılış kurdelesini Nurten ve Nuri Bilge’nin kızları Özge, Merve ve Beyza ile birlikte kesti.

LEZİZ YEMEKLERİMİZİ UYGUN FİYATLA MÜŞTERİLERİMİZE SUNUYORUZ
Caddeüstü NRB Gıda’nın Saraylılara bambaşka bir damak tadı sunmak için açıldığını söyleyen işletme sahibi Nurten Bilge, “Saray’a alışılmış dışında farklı bir konseptle Caddeüstü NRB Gıda’yı kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimize kahvaltılıklardan pizza ve pidelere, ızgara çeşitlerinden mantı ve makarna çeşitlerine kadar geniş bir menü sunuyoruz. Kaliteli ürünlerle yaptığımız leziz yemekleri uygun fiyatla müşterilerimize buluşturuyoruz.  150 ödülü bulunan Şef Güner Şen’in desteğini danışman olarak alıyoruz. Saraylı vatandaşlarımızı birbirinden lezzetli yemeklerimizi tatmaları için mekanımıza bekliyoruz” dedi.