Çelebioğlu Spot Market Ayaspaşa Mahallesi Çarşı Caddesi’ndeki yeni yerinde düzenlenen törenle açıldı. Çok sayıda davetlinin katılığı açılış töreninde konuşan Şakir Çelebioğlu, “Bundan 60 yıl önce Bakkal Dükkanıyla çıktığımız yolda yeni yerimizi açmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.
çelebioğlu
Yıllardır Saray halkına ucuz ve kaliteli hizmeti sunan Çelebioğlu Spot Market yeni yerinde açıldı.

KİMLER KATILDI?
Ayaspaşa Mahallesi Çarşı Caddesi’ndeki törene Saray Belediye Başkan Vekili Gürhan Ergen, Belediye Başkan Yardımcısı Dilaver Perçin, CHP Saray Belediye Başkan Yardımcısı Akın Aytaç, ÇTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Mesut Görgün ve Metin Taşdelen, Banka Müdürleri, Saray Esnafı ve vatandaşlar katıldı.

YENİ YERİMİZİN GURURUNU YAŞIYORUZ
Törende ilk konuşmayı yapan Şakir Çelebioğlu, açılışa katılan tüm konuklara teşekkür ederek, “Bundan 60 yıl önce Bakkal Dükkanıyla çıktığımız yolda yeni yerimizi açmanın gururunu yaşıyoruz. Çelebioğlu Spot Market kaliteli ve ucuz hizmet anlayışı ile Saray halkına bundan sonra en iyisini sunmaya devam edecektir” dedi.

GÜRHAN ERGEN BOL KAZANÇ DİLEDİ
Açılışta kısa bir konuşma yapan Saray Belediye Başkan Vekili Gürhan Ergen, Çelebioğlu Spot Market’i işletmecilerini girişimciliklerinden dolayı kutlayarak, yeni yerlerinin bol müşteriye ve kazançlara vesile olmasını diledi.

KOKTEYL İLE SONA ERDİ
Yapılan konuşmaların ardından kesilen kurdele ile Çelebioğlu Spot Market’in yeni yeri açılırken, işletme sahibi Şakir Çelebioğlu açılışa katılan davetlilere marketi gezdirerek işletmeleri hakkında bilgi verdi. Açılış töreni düzenlenen kokteyl ile sona erdi.