CHP Saray İlçe Başkanlığı dâhiliye Uzm. Dr. Ahmet Küçükarda’nın en kısa sürede eski görev yeri Saray Devlet Hastanesi’ne gönderilmesi için ıslak imza kampanyası ve change.org’da imza kampanyası başlattı. Change. org’da başlatılan kampanyada “ 1,5 yıldır ilçemizde canla başla mücadele eden değerli Dahiliye Uzm. Ahmet Küçükarda’nın isteği dışında başka bir yere gönderilmesini hem doktorumuzun hem de halkımızın mağdur edilmesini kabul etmiyoruz” ifadelerine yer verildi.

“HEM HALKIMIZIN HEM DOKTORUMUZUN MAĞDUR EDİLMESİNİ KABUL ETMİYORUZ”
CHP Saray İlçe Başkanlığı Dahiliye Uzm. Dr. Ahmet Küçükarda için change.org’da imza kampanyası başlattı. change. org’da ‘ Değerli Dahiliye Uzmanı Ahmet Küçükarda Saray Devlet Hastanesi’ne geri gönderilsin’ başlığıyla açılan imza kampanyasında şu ifadelere yer verildi:
“İlçemiz Devlet Hastanesinde bir buçuk yıldan bu yana  canla başla görev yapan Dahiliye Uzmanı Ahmet KÜÇÜKARDA’nın isteği dışında  başka bir hastaneye gönderilerek hem halkımızın hem de doktorumuzun mağdur edilmesini kabul etmiyoruz. Değerli  doktorumuz, Dahiliye Uzmanı Ahmet KÜÇÜKARDA’nın İlçemiz Devlet Hastanesine geri gönderilmesini talep ediyoruz.”