Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı seçiminde TRT’nin taraflı yayın yapması, eşit ve adil yayın yapmamasından dolayı change.org’da elektrik faturaları üzerinden alınan TRT vergi payının ödenmemesi için imza kampanyası başlattı. change. org’da başlatılan kampanyada “ Cumhurbaşkanlığı seçiminde TRT’nin taraflı yayın yapması, eşit ve adil yayın yapmamasından dolayı elektrik faturaları üzerinden alınan TRT vergi payını ödemek istemiyoruz” ifadelerine yer verildi.
TRT PAYI ÖDEMEK İSTEMİYORUZ
Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı seçiminde TRT’nin taraflı yayın yapması, eşit ve adil yayın yapmamasından dolayı change.org’da TRT vergi payını ödenmemesi için imza kampanyası başlattı. ‘TRT Payı Ödemek İstemiyoruz’ başlığıyla açılan imza kampanyasında şu ifadelere yer verildi:
“Cumhurbaşkanlığı seçiminde TRT’nin taraflı yayın yapması, eşit ve adil yayın yapmamasından dolayı elektrik faturaları üzerinden alınan TRT vergi payını ödemek istemiyoruz. Vatandaşlar olarak, adil ve eşit şekilde tüm adayların mitinglerinin canlı yayınlanmasını ve haber yapılmasını istiyoruz.”