ÇTSO yönetimi, uluslararası katılımcılarla ziyaretçilerin bir araya geldiği ve firmaların en yenilikçi ürünlerini sergilediği Power Generation 2014 Küresel Enerji Üretimi Fuarı’na iş gezisi düzenleyecek. Aralık ayında düzenlenecek fuara katılacak üyeler, iş gezisi aracılığıyla uluslararası düzeyde yenilenebilir enerjinin geldiği son noktayı görüp sayısız yeni ürün tanıtımını inceleyerek sektördeki öncü Amerikan firmaları ile bire bir tanışma imkanı bulacak
resim
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), Dünya’daki yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren dev firmaların iştirak ettiği en büyük organizasyonların başında gelen Power Generation 2014 Küresel Enerji Üretimi Fuarı’na iş gezisi düzenleyecek. Üyelerin katılabileceği organizasyon, 9- 11 Aralık’ta Amerika’nın Florida eyaletinin Orlando şehrinde gerçekleştirilecek.

3 FARKLI FUAR TEK ÇATI ALTINDA TOPLANACAK
Elektrik Enerjisi Üretimi ‘Power-Generation 2014’, Yenilenebilir Enerji ile Enerji Üretimi ‘Renewable Energy 2014’ ve Nükleer Kaynaklı Enerji Üretimi ‘Nuclear Power 2014’ adlı fuarları tek çatı altında toplayan etkinlikte herhangi bir enerji kaynağını kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştüren ürün ve yöntemler katılımcılara sergilenecek. Her yıl farklı bir ülkede düzenlenen Power-Gen, bu yıl Amerika’nın Orlando şehrinde yapılacak. Konferans ve sergi kombinasyonunda katılımcılar her türlü atıkların yanma teknolojilerini, yenilenebilir enerji sektörünün öncülerini, enerjide geleceği şekillendirecek firmalarını tanıma olanağı buluyor. Power-Gen 2014 etkinliğine proje geliştiriciler, mimarlar / mühendisler, inşaat ve bakım müteahhitleri, yakıt tedarikçileri, bağımsız enerji üreticileri gibi elektrik enerjisi üretimine ihtiyaç duyan birçok farklı alandan ziyaretçi katılıyor.

ÜCRETİN YARISINI KOSGEB ÖDEYECEK
Öte yandan, 4 bin 250 Amerikan Doları tutarındaki iş gezisi ücretinin yüzde ellisi KOSGEB tarafından ödenecek.