İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Prof.Dr. Tamer Dodurka, Saray’da çalışmalarına devam ediyor. Safaalan ve Pazarcık Mahallesi’nde ziyaretlerde bulunan Dodurka, vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi.

DODURKA’DAN SAFAALAN’A ZİYARET
İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Tamer Dodurka, Saray’da saha çalışmalarına devam ediyor.  Dodurka 7 Haziran Perşembe akşamı Saray İlçe Teşkilatı ile birlikte Safaalan Mahallesi’nde ziyaretlerde bulundu. Safaalan Muhtarı Mehmet Özmen ile sohbet eden Dodurka kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşla buluştu.
DODURKA PAZARCIK’TA ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Safaalan’daki ziyaretlerinin ardından İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Tamer Dodurka Pazarcık Mahallesi’nde ziyaretler yaptı. Pazarcık Mahalle Muhtarı İbrahim Bostancıoğlu ile ufak bir söyleşi yapan Dodurka kahveleri ve esnafı ziyaret etti. Ziyaretlerde alttan gelen Meral Akşener için dip bir dalga olduğu söylendi. İşe giden emekçilerle ayaküstü sohbetler yapan Dodurka, geceyi Saray İlçe Teşkilatı’nda istişarelerde bulunarak sahur vakti tamamladı. İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Rahim Buluş, çalışmalara katkıda bulunan İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Cemal Turlin ve ekibine teşekkür etti.