Uzun insan kaynakları süreçlerinin sonucunda oluşturulan seçilmiş, nitelikli Çerkezköy Doğa Koleji Öğretmenleri, öğrenci ve velisi ile buluştu.
DOĞA AİLESİNDEN PROGRAMA YOĞUN İLGİ
Uzun insan kaynakları süreçlerinin sonucunda oluşturulan seçilmiş, nitelikli Doğa Öğretmenleri öğrenci ve velisi ile bir araya geldi. Çerkezköy TSO salonunda 2 seansta gerçekleştirilen programın iki oturumunda da Doğa Ailesi salona sığmadı.
“ÇERKEZKÖY FARKLI BİR EĞİTİM SİSTEMİ İLE TANIŞACAK”
Toplantıda Doğa Koleji’nin eğitim vizyonu ve eğitim sistemi konusunda sunum yapan okul kurucusu Erdal Karakuş, Çerkezköy Doğa Koleji olarak hedeflerinin neler olduğunu bir bir açıkladı. Velilere ve öğrencilere önemli tavsiyelerde bulunan Karakuş, “Çerkezköy farklı bir eğitim sistemi ile tanışacak dedi. Velilere düşen sorumlulukların altını çizen Karakuş, bizim okullarımızda disiplin çok önemsediğimiz bir konudur, sisteme ayak uyduramayan sistemden çıkarılır veya sınıfta kalır” dedi.
“TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM”
Karakuş, kıymetli katılımlarından dolayı Öğretmenlerine, veli ve öğrencilerine
ayrıca bizlere kapılarını açan Çerkezköy TSO ‘ya teşekkürlerimi sunarım diyerek yoğun katılımdan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.