Saray Doğa Sporları Topluluğu( Sardost), Saray Belediyespor Bisiklet Kulübü ve Yürüyen Ayaklar ile birlikte bölgenin güzel kıyı şeritlerinden biri olan Kıyıköy’e trekking yürüyüşü düzenledi.

KIYIKÖY’ÜN MUHTEŞEM MANZARASI İLE BULUŞTULAR
Saray Doğa Sporları Topluluğu( Sardost), Saray Belediyespor Bisiklet Kulübü ve Yürüyen Ayaklar ile birlikte bölgenin güzel kıyı şeritlerinden biri olan Kıyıköy’e trekking yürüyüşü düzenledi. İstanbul, Çorlu, Çerkezköy ve Saraylı doğaseverlerden oluşan 40 kişilik ekip yaklaşık 9,5 km ve 338 metre yüksekliğe çıkarak, bir baştan bir başa Kıyıköy’ün muhteşem manzarasını görme fırsatı buldu. Korsan koyu ve mağaraları mevkiinden Kıyıköy’e ulaşan ekip yağmura rağmen güzel bir parkuru tamamladı.
YÜRÜYEN AYAKLARDAN AFRİN’E MANEVİ DESTEK
Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu Kıyıköy mağaralar parkuru doğa yürüyüşü öncesi ‘HEPİMİZ ÇORLU’YUZ HEPİMİZ MEHMETİZ’ diyerek Afrin’deki askerlere manevi destekte yerini aldı. Yürüyen Ayaklar, Çorlu Belediye Kültür Müdürlüğünün hazırlattığı tişörtler ile yürüyüş boyu manevi desteğe devam etti.
TEŞEKKÜR ETTİ
Etkinlikle ilgili açıklama yapan Saray Doğa Sporları Topluluğu( Sardost) Kurucusu Fevzi Çoban, “Emeği geçen Yürüyen Ayaklar Başkanı Uğur Şimşekkaya ve değerli ekibine, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç’a, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’a, Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı’ya, Kültür Müdürü Vildan Percinoğlu’na ve Yürüyen Ayaklar da bizimle milli duyguları paylaşan katılımcı dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.