Saray Doğa Sporları Topluluğu(SARDOST) ve Yürüyen Ayaklar bölgenin doğal güzelliklerini keşfetmeye devam ediyor. SARDOST ve Yürüyen Ayaklar geçtiğimiz hafta sonu Şarköy’ün Palamut Köyü’ne trekking yürüyüşü düzenledi.

EŞSİZ BİR MANZARADA BULUŞTULAR
Saray Doğa Sporları Topluluğu (SARDOST) ve Yürüyen Ayaklar ile birlikte bölgenin değişik yerlerinde yürüyüşlerine devam ediyor. Saray, Çerkezköy, Çorlu ve Tekirdağlı doğaseverlerden oluşan ekip Tekirdağ’ın Şarköy ilçesine bağlı Palamut Köyünün eşsiz doğasında buluştu. Tekirdağ’ın Tekfur dağlarında bulunan ve Ganosların kuzeyinde yer alan köyde eşsiz bir manzarada 9 km’lik parkurun keyfini çıkardı.
DOĞAYI KEŞFETMEYE DAVET ETTİ
Etkinlik ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Saray Doğa Sporları Topluluğu Kurucusu Fevzi Çoban, “Her şeye rağmen eşsiz coğrafyası bizleri oralara kadar götürdü. Bir şarkı (Yaprak döker bir yanımız, Bir yanımız bahar bahçe) misali yaklaşık 9 km’lik bir parkurun inanılmaz keyfini yaşadık. Aşağıda yağmur ve en tepe zirvesinde kar ile birlikte sürdürdüğümüz bu gezide bizlere eşlik eden ve büyük bir emeği geçen Yürüyen Ayaklar Başkanı Uğur Şimşekkaya hocamıza ve değerli ekibine çok teşekkür ediyorum. SARDOST ve Yürüyen Ayaklar olarak trekking etkinliklerimiz Haziran ayına kadar devam edecek. Gizli kalan bölgemizin doğal güzelliklerini keşfetmek isteyen Saraylı doğaseverleri etkinliklerimize bekliyoruz. Etkinliklerimize katılmak isteyen Saraylı vatandaşlarımız SARDOST’a başvuruda bulunabilir” ifadelerini kullandı.