Saray Doğa Sporları Topluluğu ve Yürüyen Ayaklar bölgenin doğal güzelliklerini keşfetmeye devam ediyor. Doğaseverler bu hafta doğal güzellikleriyle ilgi odağı olan, Saray’ın en nadide örneklerinden olan Bahçeköy Suatlayan Şelalesi’nde doğanın tadını doyasıya yaşadı.

Saray Doğa Sporları Topluluğu ve Yürüyen Ayaklar bölgenin doğal güzelliklerini keşfetmeye devam ediyor. Bu hafta da Yürüyen Ayaklar ve Saray Doğa Sporları Topluluğu (SARDOST) olarak Bahçeköy Suatlayan Şelalesi’ne trekking yürüyüşü gerçekleştirdi.
NİSAN AYININ COŞKUSUNA ŞAHİT OLDULAR
Ekip yaklaşık 10 km’lik orta zorlukta gerçekleştirdiği yürüyüş parkuruna Saray Bahçeköy mahallesinden başlandı. Doğaseverler yaklaşık 5 saat süren yürüyüş esnasında baharın ilk günleri olan doğanın güzelliğini her geçen gün arttıran nisan ayının coşkusuna şahit oldu.
DOĞANIN KEYFİNİ ÇIKARDILAR
Etkinlik süresince kimi suyun üstünde uçtu, kimisi suyun keyfini çıkardı, kimisi acemi aşçı gibiydi, kimisi asker gibi foto çekti ama ortak nokta herkes mutluydu.
Yürüyen Ayaklar burnumuzun dibindeki güzelliklerden birinde Saray/Bahçeköy’deydi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan Saray Doğa Sporları Topluluğu Kurucusu Fevzi Çoban, “Bu güzel etkinlikte başta Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’a vermiş olduğu katkı ve destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yürüyen Ayaklar başkanı Sayın Uğur Şimşekkaya’nın başka bir programından dolayı aramızda olamamasının eksikliğini bizlere hissettirmeyen sevgili Güray Günay bey ve değerli ekibine emeklerinden dolayı ayrıca teşekkürler. Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ın kahvaltı sürprizi ve Fatma Kasap’ın (Fatma Canbolat) sucuk ikramı ile başlayan etkinliğimiz bizim sürprizimiz ballı manda yoğurdu ile bitti. Kısa ama güzel bir parkuru güzel insanlarla tamamladık. Katılan büyük küçük tüm ayaklara çok teşekkürler” ifadelerini kullandı.