CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Saray Belediye Meclis Üyesi Nazmi Duygu örnek bir davranışta bulunarak Çukuryurt Yeni Göl ve Papaz Gölü etrafını ağaçlandırdı. Duygu, Çukuryurt’u ağaçlandırıyoruz projesi kapsamında Yeni Göl çevresine 110 adet, Papaz Gölü etrafına ise 100 adet salkım söğüt ve polensiz kavak fidanı dikti.

GÖLLERİN ÇEVRESİ AĞAÇLANDIRILDI
CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Saray Belediye Meclis Üyesi Nazmi Duygu örnek bir davranış sergileyerek Çukuryurt Yeni Göl ve Papaz Gölü çevresine fidan dikti. Fidan dikim etkinliğine Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Nazmi Duygu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mümin Buluş, Saray Belediye Meclis Üyesi Serdar Sezen, Saray Kent Konseyi Başkanı Mehmet Bilecen, Saray Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdür V. Sema Hür, Çukuryurt Muhtarı Mümin Değirmenci ve Canım Doğa Fidanlığı çalışanları katıldı.
TEŞEKKÜR ETTİ
İlk fidanı diken Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, “Fidanların teminini sağlayan Saray Belediye Meclis Üyesi Nazmi Duygu’ya halkımız adına çok teşekkür ediyorum. Kocaman birer ağaca dönüştükleri ve gölgesinde piknik yapacağımız günleri hep birlikte görmek dileğiyle” dedi.
FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTU
Saray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ve Canım Doğa Fidanlığı ekipleri tarafından Yeni Göl çevresine 110 adet, Papaz Gölü etrafında ise 100 adet salkım söğüt ve polensiz kavak fidanı toprakla buluşturuldu.