TEMEK ve Saray Belediyesi işbirliğiyle Büyükyoncalı’da açılan El Sanatları Kursunda ortaya çıkan el emeği göz nuru ürünler açılan sergi ile halkın beğenisine sunuldu.

Büyükyoncalı Mahallesi’nde düzenlenen El Sanatları Kursuna katılan kadınların el emeği, göz nuru emekleri açılan sergide sergilendi.
KATILIM YOĞUN OLDU
Cuma günü Büyükyoncalı Mahallesi 1 Kasım Caddesi No:21 adresinde gerçekleşen açılışa Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Nazmi Duygu, Saray Belediye Meclis Üyeleri Önder Çelik, Belediye personeli, usta eğiticiler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
“EMEĞİ GEÇENLERİ KUTLUYORUM”
Sergide kursiyerlere seslenen Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, şunları dile getirdi: “Bugün açılışını yaptığımız bu güzel sergi için emek harcayan kursiyerlerimizi ve eğiticilerimizi kutluyorum. Büyükyoncalı Mahallemizde bu tür etkinliklerin gerçekleşmesine büyük önem veriyoruz” dedi.
SERGİ HAYRAN BIRAKTI
Başkan  Çoban konuşmasının ardından birbirinden başarılı ele emeği göz nuru ürünlerin sergilendiği sergiyi dolaşarak, emekçi kadınların çalışmalarını inceledi.