Saray’da sanatın merkezi olan Emine Özata Demirci Sanat Merkezi 1. sezonu başarıyla tamamladı. Emine Özata Demirci Sanat Merkezi öğrencilerinin hünerlerini sergilediği yılsonu gösterisi büyük ilgi ve beğeni gördü.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Emine Özata Demirci Sanat Merkezi, 1.yılını başarıyla tamamladı. Eylül ayında kapılarını açan Emine Özata Demirci Sanat Merkezi, keman, piyano, gitar, bağlama, klarnet gibi branşlarda Saray’da sanatın merkezi olmaya devam ediyor. Emine Özata Demirci Sanat Merkezi öğrencileri hünerlerini yılsonu gösterisinde sergiledi. Yaylı orkestrasının muhteşem konserinden sonra miniklerin bale gösterisi izleyenlerden tam not aldı. Yaylı orkestrası muhteşem konseriyle ve minikler bale gösterisi ile izleyicileri adeta büyüledi.
“SARAY’DAN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ”
Öğrencilere başarı belgelerini takdim eden sanat merkezinin kurucuları Emine Özata Demirci Salih Demirci çifti Saray’dan asla vazgeçmeyeceklerini özellikle ifade etti. Emine Özata Demirci Sanat Merkezi Kurucusu Emine Özata, “Saray için çok daha büyük hedeflerimiz var. Sanata aşık bu şehirde siz kıymetli hemşerilerimizin destekleriyle bunları başaracağız” dedi.
HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİLDİLER
Yılsonu gösterisi öğrencilere başarı belgelerinin takdim edilmesi ve günün anısına toplu  fotoğraf çekimi ile son buldu.