Okullar arası Yıldızlar Tekirdağ Seçmeleri 24 Mart Cumartesi Muratlı’da yapıldı. Tekirdağ genelinde 67 sporcunun okullarını temsilen katıldıkları seçmede 9 sporcu ile katılan Flipper Spor Kulübü 4 birincilik, 4 üçüncülük ile yine zirvedeydi.

FLİPPER MURATLI’DA MADALYALARI TOPLADI
Okullar arası Yıldızlar Tekirdağ seçmeleri 24 Mart Cumartesi günü Muratlı’da yapıldı. Seçmede Saray İmam Hatip O.O. temsil eden 29 kg Şeyma Hacıoğlu ve 61 kg Ozan Toytoğlu ile Yıldız Kent O.O. temsil eden 47 kg İdil Zafer ve 59 kg Işıl Zafer Altın madalya alarak okullarına Tekirdağ Şampiyonluğu getirdiler. Ayrıca İhsan Uzun O.O. temsil eden 45 kg Efe Balvan ve 51 kg Ekin Savaş ile B.Yoncalı Şehit İbrahim Parlakçı O.O. temsil eden 37 kg Elçin Bostancı ve 41 kg Elvin Bostancı Bronz madalya kazanarak okullarına Tekirdağ üçüncülüğü getirdiler.
“AYNI CİDDİYET VE KARARLILIKLA SARAY’A BAŞARILAR GETİRMEYE DEVAM EDİYORUZ”
Flipper Spor Kulübü ve Milli Takım Antrenörü Uz. Dr.Oğuzhan Tokgöz:”Yine güzel bir sonuç aldık. Tekirdağ seçmesi, Türkiye Şampiyonası veya  Uluslar Arası maç olması bizim için fark etmiyor. Aynı ciddiyet ve kararlılıkla Sarayın tek resmi Taekwondo Spor Kulübü olarak Saray’a başarılar getirmeye devam ediyoruz.  Her maç geniş alt yapımızdan yeni sporcuları da müsabık kadroya ekleyip sahaya sürüyoruz. Çocuklarımız da çalışmalarının karşılığını alıyorlar ve Saray’ın, Tekirdağ’ın ismini Taekwondonun her yaş kategorisinde duyuruyorlar. Tekirdağ Şampiyonu olan dört sporcumuz 4-6 Mayıs’ta Balıkesir’de yapılacak Batı Grubu Seçmelerinde yarışacaklar. Liselerimizden sonra Orta Okullarımızı da Finallere taşımak istiyoruz. İnşallah oradan da başarıyla döneceğiz. Okullarımıza hayırlı olsun” dedi.