19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Tekirdağ’da yapılan törende Flipper Spor Kulübü Sporcuları yer aldı.

KİMLER KATILDI?
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Tekirdağ’da yapılan törende Flipper Spor Kulübü sporcuları yer aldı. Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Gençlik Şölenine Taekwondoyu temsilen Flipper Spor Kulübü Milli Sporcularımızdan Azra Çavuş, Işıl Zafer, İdil Zafer, Nilay Gürbüz, Oğuz Tokgöz, Ozan Toytoğlu ve Antrenör Uz. Dr.Oğuzhan Tokgöz ile katıldı.
VALİ CEYLAN AZRA ÇAVUŞ VE IŞIL ZAFER’E ÖDÜLLERİNİ TAKDİM ETTİ
Kutlama programı; Vali Mehmet Ceylan’a, Tekirdağ Gençliği adına gençliğin ulusumuza bağlılığını ve Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olduğunu ifade eden bayrağın sunulmasıyla başladı. Saygı duruşunda ve İstiklal Marşı’nın ardından, Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Hazan Kadir Kardaş günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Daha sonra sahneye çağrılan Dünya Şampiyonu Azra Çavuş ve Dünya İkincisi Işıl Zafer Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan tarafından ödüllendirildi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Flipper Spor Kulübü Milli Antrenörü Uz. Dr.Oğuzhan Tokgöz:”6 Sporcumuz 10 gündür Kuşadası’nda Milli Takım kampındaydı. Bu anlamlı günde Milli Takım Kampından yeni gelen başarılı milli sporcularımızla beraber Tekirdağ’da Saray’ı ve Taekwondoyu temsil etmek gurur vericiydi. Şampiyonlarıma hak ettikleri ilgiyi gösteren Sayın Valimize ve Gençlik Spor İl Müdürümüze teşekkür ederim. Öğleden sonra yoğun antreman programı sonrası tekrar Bayram Kutlaması yapan sporcularımız 25-27 Mayıs tarihlerinde Alanya’da Okullar Arası Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Finallerine katılacaklar. Sporcularımıza başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.