Saray’ın ve Trakya’nın tek termal merkezi olacak Hattuşa Vacation Termal Club Saray Park’ın yer teslimi 22 Haziran Cuma günü Saray Belediye Başkanlığı’nda yapıldı.

TERMAL PARK YER TESLİM İŞLEMLERİ TAMAMLANDI
Saray’ın ve Trakya’nın tek termal tesisi olacak Hattuşa Vacation Termal Club Saray Park’ın yer teslimi 22 Haziran Cuma günü Saray Belediye Başkanlığı’nda yapılan işlemler sonucu Doğan Jeotermal İnşaat Grup’a yapıldı. Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ın makamında gerçekleşen yer teslim imza törenine Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Doğan Jeotermal Grup İnşaat Başkanı İbrahim Güre, Hattuşa Vacation Termal Club Saray Park Müdürü Adem Koç, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Arif Naci Öngören, Saray Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdür V. Sema Hür katıldı.
SARAY’IN VE TRAKYANIN TEK PRESTİJ PROJESİ
Saray Belediyesi tarafından tamamlanan işlemler sonucunda yer teslimi için imzalar atıldı. İmza töreni sırasında açıklamada bulunan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, “  Saray’ın ve Trakya’nın prestij projesi ve tek termal tesisi olacak olan Hattuşa Vacation Termal Club Saray Park’ın tüm işlemleri tamamlanmıştır ve yer teslim tutanağını ve inşaat ruhsatını teslim ediyoruz. Saray’ımıza ve bölgemize hayırlı olsun” dedi.
HAYIRLI OLSUN
Hayırlı olsun temennisinde bulunan Hattuşa Vacation Termal Club Saray Müdürü Adem Koç, “Resmi olarak inşaat başlıyor. Jet ground yöntemi ile yaptığımız zemin iyileştirme işlemi tamamlandı. Önümüzdeki günlerde Hattuşa Vacation Termal Club Saray Park’ın temel atma törenini gerçekleştireceğiz” dedi.