Beşiktaş Spor Kulübü’nün resmi ve lisanslı ürünlerini satan Beşiktaş Mobil Store ‘Kartal Yuvası’ TIR’ı Saray’a geldi. TIR sorumlusu Orhan Yavuz taraftarları lisanslı ürünleri almaya davet ettiklerini ifade ederek korsan ürünlere karşı uyarılarda bulunduklarını söyledi.

kartal yuvası
Saray Atatürk Alanı’na konuşlanan ‘Kartal Yuvası’ Tır’ı Beşiktaş Spor Kulübü’nün lisanslı ürünlerini tanıtıyor.

BİN 500 ÇEŞİT ÜRÜN SERGİLENİYOR
TIR’da bin 500 çeşit ürün olduğunu belirten Yavuz ” Perşembe gününe kadar Saray’da kalacak olan kartal yuvasında siyah-beyazlı takımımızın taraftarlarına korsan ürünleri almamalarını söylüyoruz. Alacakları korsan ürünlerle takımlarının zarar göreceğini mutlaka bilmeleri gerekiyor. Tanıtım stantları ile taraftarlarımızın ayağına kadar gitmiş oluyoruz. Saraylı taraftarlarımız TIR’ımız yoğun ilgi gösterdiler. Siyah Beyazlı renklere gönül vermiş herkese ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

7’DEN 70’E HERKESE GÖRE ÜRÜN VAR
Birçok lisanslı ürünü ile taraftarlara kapılarını açan gezici mobil TIR’da en çok rağbet gören ürün, takımın 110. yılına özel hazırlattığı ve 110 bin adet bastırdığı çift taraf giyilebilen çubuklu forma ve İnönü stadyumunun resimlerinden oluşan tişört oldu. 7 den 70’e her kesime hitap eden gezici mobil TIR’ındaki Beşiktaş ürünleri şapka, atkı, anahtarlık, eşofman, şort, tişört, forma, ayakkabı gibi birçok üründen oluşuyor.