ÇTSO 6.Meslek Komitesi, Emlak 2014 Fuarı ile ilgili izlenimleri paylaşmak üzere bir araya gelirken, fuarda ağırlıklı olarak Türk- Arap ortaklı firmaların stantlarının olduğunu ifade eden Komite Başkanı Reşat Ünlü, fuar aracılığıyla iş adamlarıyla bire bir görüşme imkanı bulduklarını ve iş adamlarını Çerkezköy ile Kapaklı’ya davet ettiklerini dile getirdi
komite-fuar
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası 6. Meslek Komitesi, düzenledikleri toplantıda, 11 Eylül’de katıldıkları ‘Emlak 2014’ Fuarı’nı değerlendirdi. Komite, 17 Eylül Çarşamba günü saat 16.00’da başlayan toplantıda, fuarla ilgili izlenimlerini paylaştı.

YENİ VE İLGİ ÇEKİCİ PROJELER GÖRDÜK
6. Meslek Komitesi Başkanı Reşat Ünlü başkanlığında yapılan toplantıda 11 Eylül tarihinde düzenlenen Emlak 2014 Fuar ziyaretiyle ilgili izlenimler paylaşıldı. Fuar organizasyonunda yeni ve ilgi çekici projeler gördüklerini belirten komite üyeleri, fuar kapsamında düzenlenen seminere de katıldı.

İŞ ADAMLARINI TRAKYA’YA DAVET ETTİK
Fuarda ağırlıklı olarak Türk- Arap ortaklı firmaların stantlarının olduğunu ifade eden Reşat Ünlü; bu fuar aracılığıyla iş adamlarıyla bire bir görüşme imkanı bulduklarını söyledi. Trakya bölgesine yapılacak yeni yatırımların bölgeyi kalkındıracağını belirten Ünlü, iş adamlarını Çerkezköy ve Kapaklı’ya davet ettiklerini belirtti.