Küçükyoncalıspor Kulübü gençlere yönelik büyük bir tehdit haline dönüşen Madde Bağımlılığına karşı çalışma başlattı. Otogar önünde bulunan billboarda madde bağımlığına karşı çalışma uygulayan Küçükyoncalıspor Kulübü, hafta sonu oynanan maçta sahaya “Madde Bağımlılığı öldürür, Spor güldürür” pankartı ile çıkarak, Madde Bağımlığına karşı farkındalık yarattı.
küçükyoncalı
Küçükyoncalıspor Kulübü madde bağımlılığına karşı yaptığı örnek çalışmalarla Saray’da farkındalık yarattı.

MADDE BAĞIMLIĞINA HAYIR
Madde Bağımlılığına dur demek için ilk olarak billboard çalışması yapan Küçükyoncalıspor, Saray Otogarı önünde bulunan billboarda mutlu bir aile tablosu fotoğrafı üzerine, “Sevgi üzerine kurulmuş bir aile yapısında bağımlılık yapıcı maddeler kendisine yer bulamaz”, “Madde Bağımlılığından kurtulmanın en etkili yolu hiç başlamamaktır” ve “Madde Bağımlığına Hayır” yazdırarak Saray Halkının dikkatini çeken önemli bir çalışmaya imza atmış oldu.
küçükyoncalıspor5
MADDE BAĞIMLILIĞI ÖLDÜRÜR, SPOR GÜLDÜRÜR

Küçükyoncalıspor Kulübü’nün gerçekleştirdiği bir diğer çalışma ise geçtiğimiz hafta sonu oynan Çerkezköy 1923 Gençlikspor maçında açınla pankart oldu. Maç öncesi konuk takım oyunları ile birlikte “Madde Bağımlılığı öldürür, spor güldürür” yazılı pankart açan Küçükyoncalısporlu futbolcular, madde bağımlılığıyla mücadelede farkındalık yaratmış oldular.