İşletmeciliğini İrem Tunçer’in yaptığı LUNA BUTİK, Ayaspaşa Mahallesi Recaibey Sokak No:3 adresinde 8 Ağustos Çarşamba günü 1. Yaşını görkemli bir törenle kutladı.

YOĞUN KATILIM YAŞANDI
İşletmeciliğini İrem Tunçer’in yaptığı LUNA BUTİK 1. Yaşını görkemli bir törenle kutladı. Geniş katılımın olduğu 1.yıl kutlama törenine 26. Dönem Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Ak Parti Saray İlçe Başkanı Hakan Özgül, Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özen, Ak Parti Saray İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükran Dinç, Ak Parti Saray İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Furkan Yaycı, Ak Parti Saray İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.
TEBRİK ETTİ
1. Yıl kutlama töreninde bir konuşma yapan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, “ Ekonominin zor bir süreçten geçtiği günümüz Türkiye’sinde, yüreklice böylesine ticari yaşamda faaliyet gösteren bu genç kardeşimiz İrem Tunçer’i tebrik ediyorum. Bu işyerinin öncelikle İrem kardeşimiz ve ailesine, Saray’a, ülke ekonomisine hayırlı olmasını diliyorum. Ben özellikle Aşık ve Tunçer ailesi adına onların böylesine mutlu açılış törenlerinde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum ve hoşgeldiniz diyorum. Hayırlı olsun, Allah bol kazançlar nasip etsin” dedi.
“HAYIRLI OLSUN”
Kutlama töreninde bir konuşma yapan 26. Dönem Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, “ Saray halkına hizmet için özellikle kadınlara hizmet için bu mağazanın açılışını gerçekleştiriyoruz. İrem Hanım bugün güler yüzlü, doğru dürüst bir esnaf olarak Saray’a hizmet etmek için bu mağazayı açıyor. Buraya gelen herkese teşekkür ediyorum, hayırlı olsun “dedi.
KURDELE KESİLDİ
Konuşmaların ardından 26. Dönem Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Ak Parti Saray İlçe Başkanı Hakan Özgül, Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özen, Luna Butik sahibi İrem Tunçer ve minik oğlu Uygar ile birlikte kurdele kesti. Kurdele kesiminin ardından mağazayı dolaşan ve hayırlı olsun dileklerini ileten 26. Dönem Ak Parti Milletvekili Metin Akgün, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, İlçe Başkanı Hakan Özgül ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri İrem Tunçer’den bilgi aldı.
HER ZEVKE HİTAP EDEN GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
Luna Butik işletmecisi İrem Tunçer, “Abiye, günlük giyim, tesettür, erkek giyim, aksesuar, büyük beden seçeneklerimizle her zevke hitap eden geniş ürün yelpazemizle Saraylı vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Açılışımıza katılan, çiçek gönderen beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.