MHP Saray İlçe Başkanı Lütfü Mercan, 9-10-11 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Başkanları Çalışma ve İstişare toplantısına katıldı.

“HEDEFE VARMAK İÇİN DURMADAN KARARLILIK VE İNANÇLA HAREKET EDECEĞİZ”
MHP Saray İlçe Başkanı Lütfü Mercan, 9-10-11 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Başkanları Çalışma ve İstişare toplantısına katıldı. Toplantı ile ilgili açıklamada bulunan MHP Saray İlçe Başkanı Lütfü Mercan şunları ifade etti:
“Toplantımız çok başarılı, çok verimli geçmiştir. Türk Dünyasının Bilge Lideri Türkmen Beyimiz Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin hayır dualarını alarak, Saray’daki partililerimize, partimize gönül verenlere ve vatandaşlarımıza selamlarını iletmiştir. Lider ülke Türkiye’nin inşası için Milliyetçi Hareketin Kutlu İktidarı yolunda, Saray’da şahsım ve arkadaşlarım hedefe varmak için durmadan ve yorulmadan bu kararlılık ve inançla hareket edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in bizlere emanet bıraktığı Allah davasındaki alperenleri olarak yolumuza ışık tutan Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Bilge Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin izinden devam edeceğimizi kararlılıkla bir kez daha beyan eder, hepinize saygılarımı sunarım. Bu ülke için yeminimiz var. Vazgeçilmez. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE”