Saraylı iş adamı ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Faik Uzun, 8 Ekim Pazar günü Çukuryurtspor yönetici ve futbolcularını Yalçın Restaurant’ta sabah kahvaltısında ağırladı.

YOĞUN KATILIM YAŞANDI
Saray Milliyetçi Hareket Partisi Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Faik Uzun, Çukuryurtspor ve Yönetici ve futbolcularına 8 Ekim Pazar günü sabah kahvaltısı verdi. Yalçın Restaurant’ta gerçekleşen kahvaltı programına Çukuryurtspor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bilecen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Direktör Volkan Turan ve teknik ekibi, MHP Saray İlçe Başkanı Lütfü Mercan ve Yönetim Kurulu, MHP Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Ercan İşcan, MHP Tekirdağ Büyükşehir ve Saray Belediye Meclis Üyesi Mümin Buluş, MHP Saray Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Bağcı, Serdar Sezen, İlktaç Cevizli ve Çukuryurtspor’lu futbolcular katıldı
“İMKANLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA TAKIMLARIMIZA SAHİP ÇIKMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Çukuryurtsporlu futbolcularla yakından ilgilenen Saray Milliyetçi Hareket Partisi Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Faik Uzun, “Çukuryurtspor ’un ve ilçemizdeki spor kulüplerinin her zaman yanındayız. İmkânlarımız doğrultusunda takımlara sahip çıkmaya çalışıyoruz. Çukuryurtspor-Büyükyoncalı maçı öncesi futbolcu arkadaşlarımıza destek olmak için bu moral kahvaltısını organize ettik. Futbolcu kardeşlerime ve tüm Çukuryurt Spor camiasına lig boyunca başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Çukuryurtsporlu futbolcular da Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Faik Uzun’a moral kahvaltısı için teşekkür ettiler.