2018 Yılının 2. dönem Kuşak Sınavı 14 Nisan Cumartesi günü Flipper Spor Kulübünde yapıldı.  Öğrendiklerini velilerine gösterme fırsatı bulan 25 minik sporcu yapmaları gereken hareketleri başarıyla yaptılar, gösteri maçlarında yaptıkları hareketlerle alkışları topladılar ve başarılı abi ve ablalarının yolunda olduklarını gösterdiler.

MİNİK SPORCULAR HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ
2018 yılının 2.dönem kuşak sınavı 14 Nisan Cumartesi günü Flipper Spor Kulübü’nde yapıldı. Öğrendiklerini velililerine gösterme fırsatı bulan 25 minik sporcu yapmaları gereken hareketleri başarıyla yaptılar. Hünerlerini sergileyen minik sporcular, alkışları topladı.
MADDİ MANEVİ HER ZAMAN DESTEĞİMİZ SÜRECEK
Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’da sınava katılarak minik sporculara yeni kuşaklarını verdi. Ailelerle de sohbet eden Başkan Çoban maddi manevi her zaman desteklerinin süreceğini söyledi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Flipper Spor Kulübü ve Milli Takım Antrenörü Uz. Dr.Oğuzhan Tokgöz:” Çok güzel bir Kuşak Sınavı oldu. Minik sporcularımız hak ettikleri yeni kuşaklarını alarak daha da ileriye gittiler. Altyapımız da çok sağlam geliyor. Saray’ın tek resmi Taekwondo Spor Kulübüne çocuklarını emanet eden bilinçli velilerime teşekkür ederim. İnşallah ileride bu sporcularımızdan da yeni şampiyonlar Milli Sporcular çıkacak. Ayrıca yoğun temposu arasında sınavımıza gelerek bizleri onurlandıran ve çocuklarımızı sevindiren Belediye Başkanımız Nazmi Çoban’a özellikle teşekkür ederim” dedi.
3 HAFTADA 3 BÜYÜK TURNUVA
Maç sürecine de değerlendiren Antrenör Tokgöz, “Çok önemli ve yoğun bir maç dönemine girdik. 17-19 Nisan’da Malatya’da 2 Sporcumuz Okullar Arası Gençler Türkiye Finallerinde Okulları Mustafa Elmas Arıcı Anadolu Lisesini temsil edecekler, 25-29 Nisan’da ise Yunanistan’da 2500 sporcunun katılacağı 3.ETU Başkanlık Kupası’na 3’ü Milli Takım adına, 2’si Kulüp adına 5 Sporcumuz katılarak ilk 4e girerek Avrupa Şampiyonalarına direkt katılım hakkı elde etmeye çalışacaklar,  4-6 Mayıs’ta ise Saray İmam Hatip ve Kapaklı Yıldız Kent Orta Okullarını temsil eden 4 Sporcumuzla Okullar Arası Yıldızlar Batı Grubu Müsabakaları için Balıkesir yolcusuyuz. 3 haftada 6000 km yol yapacağız, Yorucu bir dönem olacak ama alacağımız başarılar her şeye değecek”dedi.