İşletmeciliğini Devrim Ataş’ın yaptığı Nergiz Home, Vize Caddesi No: 26/C (Onur Market’in yanı) adresinde 250 metrekarelik dükkânda Saray’ın en büyük perde mağazasını açtı.

20 yıldır Saray halkına perde, stor, duvar kâğıdı, perde sistemleri ve aksesuarları alanında kaliteli hizmet sunan Nergiz Home yeni yerinde yeni sezona hazır.
NERGİZ HOME, GENİŞ, FERAH VE KONFORLU ORTAMI İLE GÖZ DOLDURUYOR
Geçtiğimiz hafta itibarıyla yeni yerinde hizmete başlayan Nergiz Home, geniş, ferah ve konforlu ortamı ile göz dolduruyor. Üç katlı ve 250 metrekare kullanım alanına sahip Nergiz Home’da perde, stor, duvar kâğıdı, perde sistemleri ve aksesuarlarının seçkin örnekleri, şık tasarımlarla birlikte Saray halkının beğenisine sunuluyor.
AMACIMIZ DAHA İYİ VE KALİTELİ HİZMET SUNABİLMEK
Saray halkında daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek adına mekan değişikliğine gittiklerini ifade eden Nergiz Home İşletme Sahibi Devrim Ataş, “20 yılı aşkın bir süredir Saray ve komşu ilçelerde müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek için çalışıyoruz. Önceki yerimizin fiziki koşulları müşterilerimize istediğimiz hizmeti tam anlamıyla sunabilmek için yeterli değildi. Bu nedenle geçtiğimiz günlerde yine Vize Caddesi’nde Onur Market’in yanındaki bu dükkana taşındık. 3 katlı yeni yerimiz 250 metrekare kullanım alanına sahip. Son derece geniş ve ferah olan bu dükkânda müşterilerimize en iyi sunumları yapmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.
BİRÇOK İL VE İLÇEDE BULUNAMAYAN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİMİZ VAR
Nergiz Home’un son derece seçkin bir ürün yelpazesine sahip olduğunu ifade eden Devrim Ataş, “Perde, tül, stor, duvar kâğıdı, perde sistemleri ve aksesuarları alanında geniş bir ürün skalamız var. Trakya’da birçok il ve ilçede bulanamayan ürün çeşitliği firmamız bünyesinde mevcut. Müşterilerimiz bu çeşitlilik içerisinden evlerine ve zevklerine uygun olan ürünleri seçiyorlar. Bize de büyük bir özenle hazırladığımız ürünleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ev ve iş yerleri ile buluşturmak düşüyor” dedi.
TAÇ MARKALI ÜRÜNLERDE İNDİRİM VAR
Nergiz Home’un müşterilerini düşünerek sürekli kampanyalar düzenlediğini de belirten Devrim Ataş, “Taç’ın geleneksel kış kampanyası şuanda devam ediyor. Ocak ayı başında başlayan bu kampanya Mart sonuna kadar devam edecek. Kampanya dâhilinde Taç Koleksiyonunda yüzde 30 ila 50 arasında değişen indirimler var. Müşterilerimizi hem bu kampanyalardan faydalanmak hem ürün çeşitliliğimiz görmek hem de sıcak bir çayımızı içmek için Nergiz Home’a bekliyoruz” dedi.