Saray Belediyesi ve Saray Halk Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenleyeceği Bisiklet Yarışı 12 Ekim Pazar günü saat 11.00’de Laladere’den verilecek startla başlayacak. Atatürk Alanı’nda sona erecek 19 kilometrelik yarış sonrası ilk üçe girenlere altınla ödüllendirecek.
bisiklet yarışı1
Saray Belediyesi ve Saray Halk Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa bir projeye imza atarak Bisiklet Yarışı düzenliyor.

SARAY’IN TANITIMA KATKI
Yaklaşık 100 sporcunun katılacağı Bisiklet Yarışmasına şimdiden Trakya Bölgesi’nden İstanbul’dan ve Ankara’dan kayıtlar yapılmış durumda. Bu çalışmayla bir ilke imza atan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Bisiklet Yarışmasıyla hem faaliyetlerini bölgede tanıtmak hem de Saray’ı tüm Trakya’ya tanıtmayı hedefliyor.

DERECEYE GİRENLER ALTINLA ÖDÜLLEDİRLECEK
12 Ekim Pazar günü saat 11.00’de Laladere’den verilecek startla başlayacak yarışta 19 kilometrelik hatta yarışacak bisikletçiler yarışı Atatürk Alanı’nda tamamlayacak. Yarışta birinciye tam altın, ikinci ve üçüncüye çeyrek altın ödül olarak verilecek.

ÖDÜL TÖRENİ İLE SONA ERECEK
Bisiklet Yarışması’nın programı şu şekilde:
“Saat 09.30’da bisikletlerin başlangıç noktasında toplanması. Saat 11.00’de başlangıç noktası olan Laladere mevkiinden yarışın başlatılması. Saat 13.00’de Atatürk Alanı’nda tören ve ödüllerin verilmesi. Saat 14.30’da pilav ayran ikramı.”