Saray protokolü Kurban Bayramı’nın ilk günü Belediye Binası’nın yanındaki Atatürk Anıtı önünde bayramlaştı. Saat 14.00-14.30 arasında düzenlenen bayramlaşma programına protokol üyeleri ve vatandaşlar oldukça yoğun ilgi gösterirdi.
protokol bayramlaşma4
Saray protokolü Kurban Bayramı’nın ilk günü Belediye Binası yanındaki Atatürk Anıtı önünde bayramlaştı.

YOĞUN KATILIM YAŞANDI

Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma törenine geçtiğimiz yıllara nazaran bu sene oldukça yoğun ilgi gösterildi. Saat 14.00’de başlayan bayramlaşma programına Saray Kaymakamı Hüseyin Öner, CHP PM Üyesi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Saray Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Yolasığmaz, Garnizon Komutan Vekili, İlçe Emniyet Müdürü Murat Tabak, Ak Parti Saray İlçe Başkanı Özkan Yaman, CHP Saray İlçe Başkanı Demir Ali Demirel, MHP Saray İlçe Başkanı Hakan Özgül, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özen, Kent Konseyi Başkanı Mehmet Bilecen, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Saray Belediye Meclis Üyeleri, Kaymakamlık Daire Amirleri, STK Başkanları, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
protokol bayramlaşma5
KAYMAKAM ÖNER HALKIN BAYRAMINI KUTLADI
Bayramlaşma sonrası kısa bir konuşma yaparak protokol üyelerinin ve Saray Halkının bayramını kutlayan Kaymakam Hüseyin Öner, “Ailelerinizle, sevdiklerinizle ve dostlarınızla nice mutlu ve sağlıklı bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.
protokol bayramlaşma3
EMNİYET, JANDARMA VE CEZAEVİ ZİYARETİ İLE SONA ERDİ
Kaymakam Öner’in konuşmasının ardından Belediye önündeki bayramlaşma merasimi tamamlanırken, protokol üyelerinin bayramlaşması İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Saray Cezaevi’nin ziyaret edilmesi ile sona erdi.
protokol bayramlaşma1
protokol bayramlaşma