Saray’da Ramazan Bayramı dolayısıyla resmi bayramlaşma töreni Bayramın birinci günü yapılacak. Saray Kaymakamlığı’nın bültenine göre bayramlaşma 15 Haziran Cuma günü saat 10.00’da Saray Belediye Parkı’nda gerçekleşecek.

KAYMAKAM V.YILDIRIM KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI
Saray Kaymakam V. Ali Yıldırım Ramazan Bayramı münasebetiyle resmi internet sitesinden kutlama mesajı yayınladı. Kaymakam V. Yıldırım mesajında, “Tüm çalışma arkadaşlarımın, şehit ailelerimizin ve gazilerimiz ile aziz yurttaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle tebrik eder, sağlık ve huzur içerisinde nice mutlu bayram dilerim” ifadelerini kullandı.
BAYRAMLAŞMA SAAT 10.00’DA BAŞLAYACAK
Saray’da resmi bayramlaşma töreni, bayramın birinci günü(15 Haziran Cuma) saat 10.00 da Saray Belediye Parkı’nda gerçekleşecek. Kaymakam V. Ali Yıldırım burada vatandaşlarla bayramlaşacak. Saray Kaymakam V. Ali Yıldırım saat 10.30’da İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek emniyet güçleri ile bir araya gelecek. Son olarak İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret edecek olan Kaymakam V. Yıldırım, Mehmetçik ve komutanlarla bayramlaşacak.