Tekirdağ Süper Amatör Ligin ikinci yarısında bileği bükülmeyen Saray Belediyespor, Ergenegücü Ulaşspor deplasmanında 3 puanla döndü. Pazar günü Ulaş sahasında karşılaştığı rakibini 2-1’le geçen Saray Belediyespor, puanını 27’ye çıkararak 6. sıraya yükseldi.

Saray Belediyespor 11 Şubat Pazar günü saat 13.00’da deplasmanda Ergenegücü Ulaşspor ile karşılaştı.
KUBİLAY’IN GOLLERİ GALİBİYETİ GETİRDİ
Maça rüzgarı da arkasına alarak başlayan Saray Belediyespor, ilk yarıda bir çok önemli pozisyondan yararlanamadı. İkinci yarı ile birlikte rakip kaledeki baskısını da artıran Saray Belediyespor aradığı golü bulmakta zorlanmadı. Gelişen Saray Belediyespor atağında Tansu’nun sert şutu direkte patladı. Dönen topu iyi takip eden Kubilay meşin yuvarlağı ağlara göndererek, Saray Belediyespor’u 1-0 öne geçirdi. Bu gol sonrası oyunun kontrolünü iyice eline Saray Belediyespor, Kubilay’la farkı ikiye çıkardı. Sol çaprazda kaleciyle karşı karşıya kalan Kubilay, kalecinin üstünden aşırma vuruşla topu ağlara gönderdi (2-0). Mücadelenin son dakikalarında ev sahibi takım 1 gol bulmasına rağmen, Saray Belediyespor skoru korumasını bildi ve sahadan 2-1’lik galibiyetle ayrıldı.
YENİLMEZLİK SERİSİ SÜRÜYOR
Bu galibiyetle ligin ikinci yarısındaki yenilmezlik serisini devam ettiren Saray Belediyespor üst sıralara tırmanışını da devam ettirdi. Deplasmandan aldığı bu üç galibiyetle puanını 27’ye yükselten Saray Belediyespor, ligde 6. Sıraya yükseldi. Gözünü ilk 3’e diken temsilcimiz haftayı bay geçecek.