Saray Belediyespor Futbol Akademisi Cumartesi günü Türkiye’nin en büyük camialarından biri olan Fenerbahçe’ye konuk oldu.

FENERBAHÇE’YE KARŞI 1 GALİBİYET 1 MAĞLUBİYET
İstanbul Fikirtepe Tesislerinde Fenerbahçe’nin ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada U 10 ve U 15 kategorilerinde iki takım karşı karşıya geldi. U 10 maçını Saray Belediyespor 7-5 kazanırken, U 11 maçını 8-2’lik skorla kazanan takım Fenerbahçe oldu. Hazırlık maçları sonrası Saray Belediyespor Futbol Akademisi, Fenerbahçe Ülker Stadyumunu gezdi.
BÜYÜK KULÜPLERLE MAÇLAR YAPIP KENDİMİZİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUZ
Saray Belediyespor Futbol Akademisi sorumlusu Mert Hoşgör, Fenerbahçe maçları sonrası şu açıklamada bulundu:
“Saray Belediyespor Futbol Akademisi olarak bu hafta Fenerbahçe Spor Kulübüne konuk olduk. U/10 takimimiz galip gelirken, U/11 takimimiz mağlup oldu. Hedefimiz böyle büyük kulüplerle maçlar yapıp kendimizi geliştirmek. Çok kısa zaman içinde kurulan takımlarımız çocuklarımızın sevgisiyle, azmiyle, disiplinli bir şekilde çalışmasıyla ve velilerimizin desteğiyle daha da iyi olacaktır. U/10 ve U/11 takımları olarak 32 sporcuyla Fenerbahçe deplasmanına gittik onların gelişimi için 32 sporcumuza da görev verdik. Çocuklarımızla gurur duyuyorum.”