Bu sezon oluşturduğu kadro ile Süper Amatör Lig’de şampiyonluğun iddialı takımları arasında gösterilen Saray Belediyespor, ilk hafta maçında Marmara Ereğlisi Belediyespor ile karşılaşacak. 16 Ekim Pazar günü saat 13.00’de Saray Stadı’nda oynanacak maç için bir çağrı yapan Saray Belediyespor Yönetimi, tüm taraftarları maça davet etti.
saray-belediyespor-tuncasporu-4-golle-gecti
Süper Amatör Lig’de heyecan bu hafta oynanacak maçlarla başlıyor.
TEK HEDEF GALİBİYET
Geçen sezonki kadrosunu koruyan ve önemli takviyeler yapan Saray Belediyespor, ilk hafta maçında geçen sezonu 1. Amatör Küme’de şampiyon olarak tamamlayan Marmara Ereğlisi Belediyespor ile karşılaşacak. 16 Ekim Pazar günü saat 13.00’de başlayacak karşılaşma Saray Stadı’nda oynanacak. Sezon öncesi oynadığı hazırlık maçlarında lige hazır bir görüntü veren Saray Belediyespor’da maç öncesi tek hedef güzel futbol ve galibiyet.
TARAFTARA ÇAĞRI
Maç öncesi bir açıklama yapan Saray Belediyespor yönetimi ligin ilk maçında taraftar desteği beklediğini açıkladı. Bu sezon şampiyonluk mücadelesi için iddialı bir takım oluşturulduğu ifade edilen açıklamada, özelikle iç saha maçlarında puan kaybetmemek için taraftar desteğinin oldukça önemli olduğu vurgulandı.