Saray Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Aksoy, Saray Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı Levent Köksalan ile Saray Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fehmi Çüren’i ziyaret etti. Müdür Çüren’e hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan İbrahim Aksoy, Saray’da sporun gelişmesi adına Saray Gençlik Hizmetleri Spor ve İlçe Müdürlüğü ile her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını belirtti.

“SPOR YAPAN, SPORU SEVEN VE SPORCUYU DESTEKLEYEN BİR NESİL YETİŞTİRMEYİ HEDEFLİYORUZ”
Saray Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Aksoy, Saray Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı Levent Köksalan ile Saray Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fehmi Çüren’i ziyaret etti. Çorlu Gençlik Merkezi Müdürü iken, Saray Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak atanan Fehmi Çüren şunları ifade etti:
“Devletine ve milletine sevdalı, hür düşünebilen, milli ve manevi değerlerine bağlı birlik- beraberlik içinde yaşamayı arzu eden, cumhuriyet ve demokrasiyi benimsemiş donanımlı bir gençlik yetişmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Ayrıca; Spor yapan, sporu seven, sporcuyu destekleyen bir nesil yetiştirmeyi hedefliyoruz. Gençlerimiz spor salonumuzda ve futbol sahamızda takım ruhuyla hareket etmenin, centilmenliğin, dostluğun, kardeşliğin keyfine varıyor, şiddetten ve zararlı alışkanlıklardan uzak duruyorlar. Bu da onların maddeye değil, hayata bağlanmalarını sağlıyor. Spor salonumuz plan ve program dahilinde gençlerimizin voleybol, basketbol, masa tenisi ve taekwondo- judo çalışmaları ile hizmetine devam etmektedir.
TEŞEKKÜR ETTİ
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüzü ziyaret eden, Saray Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Aksoy ve Başkan Yardımcısı Levent Köksalan’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum.”
BAŞKAN AKSOY VE MÜDÜR ÇÜREN MASA TENİSİ OYNADI
Saray Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Aksoy, Başkan Yardımcısı Levent Köksalan ile spor salonunu gezerek Müdür Fehmi Çüren’den faaliyetler hakkında bilgi aldı. Başkan Aksoy spor salonunu gezerken öğretmenler arası düzenlenen masa turnuvası müsabakasında yarışan öğretmenlere başarılar diledi. Başkan Aksoy ve Müdür Çüren de masaların başına geçerek masa tenisi oynadı.
“HER ZAMAN İŞ BİRLİĞİ İÇERİSİNDE OLACAĞIZ”
Müdür Çüren’e hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Aksoy, Saray’da sporun gelişmesi adına her zaman işbirliği içerisinde olacaklarını belirterek, Müdür Çüren’e çalışmalarında başarılar diledi.