Saray Belediyespor Kulübü Olağan Kongresini 30 Mart 2018 Cuma günü (bugün)gerçekleştirecek. Kulüp Başkanı İbrahim Aksoy, Kent Konseyi Salonunda saat 19.30’da başlayacak kongreye Saray Belediyespor’un tüm üyelerini davet etti.

Saray Belediyespor’un Olağan Genel Kongresi bu akşam saat 19.30’da Kent Konseyi Salonu’nda yapılacak.
AKSOY: TÜM ÜYELERİMİZİ DAVET EDİYORUM
Kongre öncesi ve faaliyet sezonu sonunun yaklaşması nedeniyle açıklamalarda bulunan kulüp başkanı İbrahim Aksoy,”30 Mart 2018 Cuma günü akşamı saat 19.30’da Saray Kent Konseyi Salonunda Olağan kongremizi gerçekleştireceğiz. Son 3 yıllık çalışma dönemimizde yapılan çalışmalar, faaliyetler ve harcamalarımız hakkında üyelerimize bilgilendirme yapacağız. Ayrıca dernek organlarına yeni dönem için seçimler yapılacaktır. Tüm üyelerimizi bu toplantıya davet ediyorum’ dedi.
ALTYAPIMIZI DAHA DA GÜÇLENDİRMEK İSTİYORUZ
Futbol ve basketbolda sezonun sona ermesiyle birlikte altyapı çalışmalarına ağırlık vereceklerini ifade eden Aksoy, “İlimizde futbol ve basketbol faaliyet sezonunun sonuna doğru geliyoruz. Sezonun sona ermesi ile birlikte bu çalışmalarımızı Saray Belediyesi’nin her yaz döneminde gerçekleştirdiği Yaz Spor Okulları çalışmaları ile devam ettirecek ve iş birliği yapacağız. Böylelikle bu branşlarda alt yapımızı daha da güçlendirmek istiyoruz. Önümüzdeki dönemde yeni seçilecek yönetimimizle çalışma ve planlarımızı revize ederek daha çok faaliyetler, etkinlikler düzenleyerek, gençlerimize sportif alanlarda imkânlar sunmaya ve yaratmaya devam edeceğiz” dedi.
AKSOY’DAN BAŞKAN ÇOBAN’A ÖZEL TEŞEKKÜR
Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ın desteğini her zaman hissettiklerini ifade eden Aksoy, “Geçmiş faaliyet ve çalışma dönemlerinde ve görev yaptığımız her dönemde Saray’ın, Saray Gençliğinin ve Saray Belediyespor’un her daim yanında olan; maddi ve manevi katkılarını son imkan ve yetkilerine kadar kullanarak bize büyük destek olan Belediye Başkanımız Sayın Nazmi Çoban’a özellikle teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.
EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
Kulüp Başkanı İbrahim Aksoy, bu kongre ile yeni bir çalışma dönemine girileceğini, bu yeni çalışma dönemine başlamadan önce geçmişten bu güne teşekkürü fazlasıyla hak edenler olduğunu onları da unutmadıklarını belirterek; “Bugüne kadar özveriyle bu çalışmaları başarıyla yürüten yönetim kurulu çalışma arkadaşlarıma, tüm sporcularımıza ve ailelerine, antrenörlerimize, diğer tüm çalışanlarımıza ve gönül dostlarımıza özellikle çok teşekkür ediyorum. Bu başarılı çalışmaların ortaya çıkmasında maddi ve manevi katkılarını esirgemeyen ve bizleri kırmayan; bu zor ekonomik şartlarda bile yanımızda olan Saraylı esnafımıza ve hemşerilerimize de çok teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.
KULÜP YÖNETİCİLİĞİ ZOR İŞTİR, SEVİLMEDEN YAPILAMAZ
Yeni faaliyet döneminde çalışma ve faaliyetlerin artarak devam edeceğini belirten Başkan İbrahim Aksoy, “Yeni yönetimde görev alacak tüm arkadaşlarımıza da şimdiden başarılar diliyorum” dedi. Spor kulübü yöneticiliğinin zorluklarla dolu bir görev olduğunu, bu işin sevilmeden yapılamayacağını özveri ve fedakârlık gerektirdiğini görüp yaşadıklarını belirten Aksoy, geçmişten günümüze Saray Belediyespor da bu görevi yapmış tüm yöneticileri de saygıyla andığını ve teşekkür ettiğini belirtti.
GENEL KURULUMUZ SARAY’A VE SARAY BELEDİYESPOR’A HAYIRLI OLSUN
Saray ve Saray Belediye spor sevdasını gönüllerinde yaşatan herkesi genel kurula davet eden Başkan Aksoy; Genel Kurulun Saray’a ve Saray Belediyespor’a hayırlı olmasını dileyerek sözlerini tamamladı.