Saraylı futbol severler bu hafta sonu Tekirdağ 1. Amatör Küme’de ve U 17 Ligi’nde oynanacak 4 karşılaşma ile futbola doyacak. Cumartesi günü U 17 Ligi’nde Saray Belediyespor-Küçükyoncalıspor derbisiyle başlayacak futbol haftasında Pazar günü Küçükyoncalıspor-Çerkezköy 1923 Gençlikspor, Saray Belediyespor-Çorlu Aslanspor ve Çukuryurtspor- Trexta Fevzipaşaspor maçları oynanacak.
küçükyoncalıspor
Saray Stadı bu hafta sonu biri derbi mücadelesi olmak üzere 4 maça ev sahipliği yapacak.

U-17’DE DERBİ HEYECANI
Haftanın ilk maçı Tekirdağ U 17 Ligi C Grubu’nda mücadele eden Saray Belediyespor ve Küçükyoncalıspor arasında oynanacak. Cumartesi günü Saray Stadı’nda oynanacak derbi mücadelesi saat 13.00’de başlayacak. Bu maç öncesi Saray Belediyespor 4 maçta elde ettiği 3 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile 2. Sırada bulunurken, 4 maçta bir galibiyet çıkaran Küçükyoncalıspor 6 takımlı grupta averajla 4. Sırada bulunuyor.

SARAY BELEDİYESPOR EN ZORLU MAÇINA ÇIKIYOR
Lige fırtına gibi başlayarak 3’te 3 yapan Saray Belediyespor bu hafta ligin güçlü takımlarından Çorlu Aslanspor’u konuk edecek. Ligin iki namağlup takımının karşılaşması Pazar günü saat 14.00’de Saray Stadı’nda oynanacak.

ÇUKURYURTSPOR FEVZİPAŞASPOR’U KONUK EDİYOR
Lige çok iyi bir başlangıç yaparak oynadığı iki maçından da galibiyetle ayrılan ve 6 puan ile 2. Sıraya yerleşen Çukuyurtspor ise bu hafta Trexta Fevzipaşaspor’u konuk ediyor. Pazar günü Saray Stadı’nda saat 16.00’da başlayacak mücadele, Çukuryurtspor’un ligdeki iddiasını koruması açısından oldukça önem taşıyor.

KÜÇÜKYONCALISPOR GALİBİYET PEŞİNDE
Ligde oynadığı 2 maçtan bir galibiyet ve bir mağlubiyetle ayrılan Küçükyoncalıspor bu hafta bir alt basamağında bulunan Çerkezköy 1923 Gençlikspor’u konuk edecek. Pazar günü Saray Stadı’nda saat 12.00’da başlayacak mücadele, Küçükyoncalıspor’un ligi iyi bir noktada bitirmesi açısından büyük öneme sahip.