Saray Kaymakamlığı Saray’da yaşayan şehit ve gazi aileleri onuruna iftar yemeği verdi.

KİMLER KATILDI?
Saray Kaymakamlığı 25 Mayıs Cuma günü Saray askeri gazinosunda şehit aileleri ve gazi yakınları onuruna iftar yemeği verdi. Şehit aileleri ve gazi yakınlarının yoğun katılım gösterdiği iftar yemeğine Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer ve eşi, Saray Kaymakam V. Furkan Çakır, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Saray Garnizon Komutan V. Tankçı Binbaşı Yurday Tek, Saray İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Emrah Kaya, Saray İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Terzioğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Özgül, CHP İlçe Başkan V. Akın Aytaç, Saray İlçe Müftüsü Abdullah Eroğlu, Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Uçak, hakimler ve kaymakamlık daire amirleri katıldı.
MİSAFİRLERLE YAKINDAN İLGİLENDİLER
İftar programına katılan davetlileri kapıda karşılayan Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer ve Saray Kaymakam V. Furkan Çakır iftar boyunca misafirleri ile yakından ilgilendi. Kaymakam şehit aileleri ve gazi yakınlarının bulunduğu masaları tek ziyaret ederek ailelerle bir süre sohbet etti, talep ve sıkıntılarını dinledi. Saray İlçe Müftüsü Abdullah Eroğlu’nun okuduğu akşam ezanı ile oruçlar açıldı, dualar edildi.
“SİZLERİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
İftar programında kısa bir konuşma yapan Saray Kaymakam V. Furkan Çakır, “Sizler bu ülke için gözünü kırpmadan canlarını vermiş gazilik unvanına erişmiş çok kıymetli vatandaşlarımızsınız. Sizler için ne yapsak az. Elimizden geldiğince sizlerin her zaman yanındayız. Geldiğiniz için şeref verdiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.