Cafe Dedem’in işletmecisi Hande Soydan öncülüğünde ‘kadınlara özel eğlence’ adı altında 26 Ocak Cuma akşamı Cafe Dedem’de kadınlar matinesi düzenlendi. Eğlencenin yüksek olduğu gecede kadınlar doyasıya matinenin tadını çıkardı.

KADINLAR MATİNESİNE YOĞUN İLGİ
Cafe Dedem’in işletmecisi Hande Soydan öncülüğünde geçtiğimiz Cuma akşamı Cafe Dedem’de kadınlar matinesi düzenlendi. Matineye CHP Saray İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Aslan ve üyeleri, Süleymanpaşa CHP Kadın Kolları Başkanı Gaye Çolakoğlu ve üyeleri, Ak Parti Saray İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Güneş ve üyeleri ve Saraylı kadınlar katılım gösterdi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Kısa bir açılış konuşmasını yapan Cafe Dedem İşletmecisi Hande Soydan, “Bu akşam Saray’da hiçbir parti ayrımı gözetmeden bir kadın dayanışması yaptık. Desteklerinden dolayı CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer’e, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’a, CHP Tekirdağ İl Yönetimi’ne, CHP Saray İlçe Yönetimi’ne, Ak Parti Saray Kadın Kolları Yönetimi’ne, birlikte yürüdüğüm CHP Saray İlçe Kadın Kolları’na, Gürcan Ticaret’e, Onur Restaurant’a, Tuna Market’e katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.
KADIN DAYANIŞMASI SERGİLEDİLER
Gecede kısa bir konuşma yapan CHP Saray Kadın Kolları Başkanı Fatma Aslan, Hande Soydan’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, kadın dayanışmasının önemine dikkat çekti. CHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Aslan sahneye CHP Süleymanpaşa Kadın Kolları Başkanı Gaye Çolakoğlu ve Ak Parti Saray İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Güneş’i davet ederek örnek bir kadın dayanışması sergiledi. Başkan Fatma Aslan, Başkan Çolakoğlu ve Başkan Güneş ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
Konuşmaların ardından matineye katılan kadınlar, canlı müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince doyasıya eğlendi.