Güngörmezspor Genç Kız Voleybol Takımı namağlup Tekirdağ Şampiyonluğu’na ulaştı. Tekirdağ’ın köklü ilçe takımlarının önünde şampiyon olan Güngörmezspor Mahallesi’nin Genç Kız Voleybol Takımı, Türkiye Şampiyonası grup elemelerinde Tekirdağ’ı temsil edecek.

Antrenörlüğünü Turgay Karabulak’ın yaptığı Güngörmezspor Genç Kız Voleybol takımı tarihi bir başarıya imza atarak, Tekirdağ Şampiyonu oldu.
NAMAĞLUP ŞAMPİYON OLDULAR
Güngörmezspor Genç Kız Voleybol Takımı grubundaki son maçında dün saat 18.00’de Süleymanpaşa Belediyespor ile karşılaştı. Karşılaşma boyunca rakibine üstünlüğünü kabul ettiren Güngörmezspor Genç Kız Voleybol Takımı, sahadan 3-0’lık skorla galip ayrıldı. Bu sonuçla Güngörmezspor Genç Kız Voleybol Takımı, bu sezon ilk defa mücadele ettiği ligde namağlup şampiyonluğa ulaştı.
ŞAMPİYONLUK KUPASINI BAŞKAN ÇOBAN VERDİ
Maç sonrası kupa töreni düzenlenirken, Şampiyon takım kupasını Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ın elinden aldı. Başkan Çoban Tekirdağ Şampiyonluğu ulaşan Güngörmezsporlu oyuncuları, teknik heyeti ve yöneticileri kutladı. İlk sezonunda Genç Kızlar kategorisinde şampiyonluğa ulaşan Güngörmezsporlu Voleybolcular, şampiyonluk coşkusunu maçı izlemeye gelen taraftarlar ve aileleri ile paylaştılar.
TURGAY KARABULAK SARAY BELEDİYESPOR’DAN SONRA GÜNGÖRMEZSPOR’U ŞAMPİYON YAPTI
Güngörmezspor Voleybol Takımının ilk sezonunda şampiyonluğa ulaşmasında en büyük pay hiç kuşkusuz ki Turgay Karabulak’a ait. Geçtiğimiz yıllarda Saray Belediyespor ile şampiyonluklar yaşayan deneyimli antrenörün, Güngörmezspor’la yola koyulduğu ilk sezonda şampiyonluğa ulaşması spor camiasında büyük bir başarı olarak lanse ediliyor.