Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Saray Belediyesi’nin birlikte yürüttüğü çalışma kapsamında Hastane Yolu, Fatih Caddesi ve İstanbul Caddesi’nin bir bölümü sıcak asfaltla kaplandı. Vatandaşlar çalışmadan oldukça memnun olduklarını belirterek, mahalle içlerindeki cadde ve sokaklarında bir an önce asfaltlanmasını istediler.
Sıcak asfalt çalışması tamamlandı2
Saray Halkının uzun zamandır çözüm beklediği Hastane Yolu, Fatih Caddesi ve İstanbul Caddesi’nin askeri lojmanlar yanında kalan kısmı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Saray Belediyesi’nin birlikte yürüttüğü çalışmaya asfaltlandı.
VATANDAŞ MEMNUN AMA ARA SOKAKLAR CAN SIKIYOR
2 kilometrelik güzergahın asfaltlanması ile Hastane Yolu ve Fatih Caddesi çevresinde oturan ve bu yolları kullanan vatandaşlar sıcak asfalt çalışmasından duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Ana arterlerin asfaltlanmasının oldukça önemli olduğunu dile getiren vatandaşlar, ara sokaklara da çözüm beklediklerini belirterek, “Alt yapı çalışmaları sonrası ara sokaklar oldukça kötü durumda. Büyükşehir Belediyesi ve Saray Belediyesi’nin asfaltla çalışması bizlerin yüzünü güldürdü ama mahalle içlerindeki yollara bakım yapılırsa yüzümüz daha da gülecek” ifadelerini kullandılar.
“ALT YAPI BİTTİĞİNDE BÜTÜN YOLLAR YAPILACAK”
Saray Belediyesi Fen İşleri Yetkilileri de vatandaşların taleplerinde haklı olduklarını belirterek, “Vatandaşlarımızın yollar konusunda hiçbir endişesi olmasın. Alt yapı çalışmaları tamamlandığında Saray’ın bütün yolları en modern şekilde yapılacaktır. Su ve Kanalizasyon çalışması tamamlandığında üst yapının da İlçemize yakışır bir şekilde yapıldığını hep birlikte göreceğiz” ifadelerini kullandılar.