Saray Belediyesi hava koşullarının düzelmeye başlamasıyla birlikte kilitli parke taşı ile yol yapımı çalışmalarına hız verdi. Çömlekçi, Şehit Bora İnkaya ve Asıl Sokak’ta başlayan çalışmaların bir hafta içinde tamamlanması bekleniyor.

Saray Belediyesi Fen İşleri ekipleri altyapı çalışmalarının tamamlandığı sokaklarda havaların ısınmasıyla birlikte üstyapı çalışmalarına hız verdi.
3 SOKAKTA ÇALIŞMA BAŞLADI
Üç koldan sahaya inen Belediye ekipleri Çömlekçi, Şehit Bora İnkaya ve Asıl Sokak’ta zemin güçlendirmesinin ardından, su oluğu ve bordür döşeme çalışmalarına başladı. Bu iki çalışmanın tamamlanmasının ardından üç sokağında kısa sürede tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunulacağı belirtildi.
ÜST YAPI HAMLEMİZ DEVAM EDİYOR
Çalışmaları yerinde inceleyen ve emekçi ekibe kolaylık dileyen Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, “Ara sokaklarımızda içme suyu hattı, kanalizasyon şebekesi ve doğalgaz bağlantısı tamamlanan yerlerde yol yapım çalışmalarımız kaldığı yerden devam ediyor.  Altyapı atılımının tamamlandığı sokaklarda üstyapı hamlesiyle ilçemizi geleceğe hazırlıyoruz” dedi.