Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Ulaşım Dairesi Başkanlığı UKOME Çerkezköy Şubesinin açılış törenine katıldı.

KİMLER KATILDI?
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kadir Albayrak Ulaşım Daire Başkanlığı UKOME Çerkezköy Şubesinin açılış törenine katıldı. Açılışta Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları Şeref Çetin ve Nejat Erdoğan, Ulaşım Daire Başkanı Erdin Eral, Basın Yayın ve Halka İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz ile Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As da yer aldı.
HAYIRLI OLSUN
Törende konuşma yapan Başkan Kadir Albayrak UKOME şubesinin tüm Saray, Kapaklı ve Çerkezköy esnafına hayırlı olmasını diledi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As ise birimin Çerkezköy’de açılmasının önemli bir adım olduğunu belirterek “Bu konuda emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak olmak üzere herkese teşekkür ederim” dedi.
Açılış Töreni, kesilen kurdelenin ardından Başkan Kadir Albayrak’ın yetkililerden kayıt işlemleri ile ilgili bilgi alması ile son buldu.